Księgowość z wieloletnią praktyką

Nasze biuro rachunkowe posiada Certyfikat Księgowy o numerze 60994/2013, wydany przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, potwierdzający kwalifikacje i uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych (Certyfikat wydany na podstawie art. 76b ust. 1 pkt 3 lit. b ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości – Dz. U. z 2009 r. Nr 152, poz, 1223, z późn. zm.).

Certyfikaty Księgowe (obecnie już niewydawane) były wyróżnieniem za odpowiednią praktykę w zawodzie i profilowe wykształcenie. Jego posiadanie daje Państwu gwarancję, że Biuro Rachunkowe Oskar jest biurem z wieloletnią praktyką i ogromnym doświadczeniem. Co się z tym łączy – powierzenie prowadzenia księgowości Państwa firmy pani Emilii Bachmatiuk-Konopce daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, że księgi rachunkowe trafiły w ręce osoby wykwalifikowanej i kompetentnej.

Wrocławskie Biuro Rachunkowe Oskar posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki niemu każdy Klient może czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie, gdyż w razie popełnienia jakichkolwiek błędów, otrzyma odszkodowanie z OC.

 

Najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu

Najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu? Oczywiście Biuro Rachunkowe Oskar! Najlepsza księgowa we Wrocławiu? Oczywiście Emilia Bachmatiuk-Konopka!