Usługi kadrowe oferowane przez naszą firmę to najprostszy sposób zoptymalizowania kosztów prowadzenia przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku. Dzięki takim rozwiązaniom można nie wydawać bowiem już na początku działania budżetu na specjalistyczny sprzęt, etaty dla pracowników i ich wynagrodzenia, ale zlecić usługi kadrowe spółce zewnętrznej takiej, jak nasza firma.

Kadry i płace to jeden z zakresów naszej działalności, w skład której wchodzą m.in. pełna księgowość, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów czy zajmowanie się ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych. Działając na rynku od wielu lat, zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do tego, aby fachowo, szybko i rzetelnie obsługiwać tematykę kadry w każdej, nawet najmniejszej firmie. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, najmocniejszy nacisk kładziemy bowiem na rzetelność prowadzenia usług kadrowo-płacowych. Zapewniamy też fachowe doradztwo w dziedzinie prawa pracy, pomagając początkującym przedsiębiorcom stawiać pierwsze kroki na gruncie dość skomplikowanego polskiego prawodawstwa w tym zakresie.

W zakresie oferowanych przez nas usług kadrowych można znaleźć takie usługi, jak prowadzenie teczek osobowych pracowników, kartotek wynagrodzeń, urlopowych oraz ewidencji czasu pracy, kontrolę dokumentów historycznych składanych przez pracownika przy przyjmowaniu do pracy, przygotowanie skierowań na obowiązkowe badania lekarskie i prowadzenie ewidencji świadectw lekarskich uprawniających pracownika do wykonywania zawodu, sporządzanie zgodnych z wyznacznikami Kodeksu Pracy umów o pracę, świadectw pracy lub umów cywilnoprawnych.

Wrocław jest głównym miejscem naszej działalności, ze względu na zlokalizowanie tutaj siedziby naszej firmy. Jednak nie tylko Wrocław i firmy w nim działające zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać w zakresie kadrowo-płacowym firmy z całego kraju, które serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług.