Wrocław, gdzie mieści się biuro rachunkowe Oskar to miejsce rozwijające się w ostatnich latach bardzo dynamicznie pod względem powstawania nowych przedsiębiorstw, które stawiają na wysoką jakość usług księgowych takich jak: ewidencja dokumentów, prowadzenie ewidencji podatkowych, ewidencje środków trwałych, ewidencja ryczałtowców czy ewidencja przychodów. Wiemy dobrze, jak kłopotliwe mogą być te skomplikowane kwestie, zwłaszcza w przypadku rozpoczynających dopiero swoją przygodę z rynkiem, ZUS-em  i urzędem skarbowym. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców działających w mieście Wrocław, stworzyliśmy nasze biuro rachunkowe Oskar zajmujące się kompleksową obsługą księgową małych i większych firm.

Działająca od 2013 roku firma Oskar powstała pod kierownictwem Emilii Bachmatiuk-Konopki, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej zróżnicowanych klientów. Dzięki jej doświadczeniu i zatrudnieniu całego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, biuro rachunkowe Oskar jest w stanie zaoferować obecnie kompleksowe zajęcie się kwestiami księgowymi takimi, jak przychody czy środki trwałe przedsiębiorstwa, a także wprowadzić niezbędny porządek w tak istotnej kwestii, jak dokumenty firmy składane w odpowiednich urzędach. Dokumenty dotyczące takich kwestii jak środki trwałe czy przychody firmy mogą być dostarczone do naszego biura osobiście, jeśli jednak nasi klienci nie mają czasu na zajęcie się tymi kwestiami, wychodzimy im naprzeciw, przesyłając dokumenty kurierem bądź zgłaszając się po nie osobiście. Dzięki temu wszystkie kwestie związane z obsługą księgową, ewidencją i sprawami kadrowo-płacowymi mogą być rozwiązywane przy minimalnym zaangażowaniu naszych klientów, którzy mają dzięki temu czas na rozwój swojej firmy bądź zdobywanie dla niej nowych klientów.

Głównym terenem działalności biura rachunkowego Oskar jest Dolny Śląsk, z racji usytuowania siedziby firmy we Wrocławiu. Rozwijający się dynamicznie w dziedzinie start-upów i nowoczesnych technologii Śląsk (Dolny Śląsk) pozwolił nam na zdobycie doświadczenia w bardzo zróżnicowanych formach działania przedsiębiorstw, umożliwiając zaoferowanie naszym klientom rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych, podatkowych i księgowych. Nasze usługi kierujemy nie tylko do mieszkańców Wrocławia czy Dolnego Śląska. Dzięki nowoczesnym formom przekazywania dokumentów jesteśmy bowiem w stanie obsłużyć klientów nawet z innych części kraju, zapewniając im komfort niezbędny do kreatywnego rozwijania swojej działalności.