Nasi klienci o nas

Wybór biura rachunkowego zazwyczaj niesie ze sobą pewną dozę niepewności. Kluczowa część biznesu zostaje oddana w ręce firmy, z którą najczęściej nie mamy wspólnej historii. Ten wybór jest istotny zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy to przedsiębiorcy są zarzucani ofertami biur prowadzących księgowość na masową skalę. Flexia sp. z o. o wybrała usługi rachunkowe Biura Oskar Emilia Bachmatiuk-Konopka i wybór ten okazał się jak najbardziej trafny. Po roku wspólnej pracy w końcu mogę powiedzieć, że nasza księgowość jest w dobrych rękach, a my możemy skoncentrować się na rozwijaniu firmy. Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście Pani Emilii do spraw spółki, to główne wyróżniki Biura Oskar, które zapewniają poziom usług rachunkowych jakiego oczekujemy. Licząc na kolejne lata owocnej współpracy, z przyjemnością wystawiam pozytywne referencje dla Biura Oskar Emilia Bachmatiuk-Konopka.Łukasz Łukasik, Prezes Zarządu Flexia sp. z o.o.
Biuro Oskar cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście. Każda potrzebująca wyjaśnienia sprawa - została gruntownie przebadana. Każde nurtujące pytanie – w przyjazny i zrozumiały sposób wyjaśnione. Czy to poprzez indywidualne spotkania, czy to poprzez kontakt telefoniczny, czy elektroniczny – wszystko było zawsze zrealizowane perfekcyjne. Zaufanie, jakim obdarzyliśmy Panią Emilię Bachmatiuk-Konopkę, było efektem Jej profesjonalnego podejścia do choćby najdrobniejszych problemów. Dzięki współpracy z Biurem Rachunkowym Oskar czujemy, że nasze dokumenty księgowe są w bezpiecznym miejscu i w rękach osoby, która zna nas z imienia i nazwiska, a nie przypisanego numeru kontrahenta.INSYPO sp. z o.o.
W imieniu ESPLES mam przyjemność podziękować firmie Biuro Oskar Emilia Bachmatiuk-Konopka za profesjonalne świadczenie usług księgowych na rzecz naszej spółki. Wszelkie kwestie księgowe prowadzone są z sumiennością i dbałością o każdy szczegół, a doradztwo ze strony biura zawsze sprzyjają rozwojowi. Doświadczenie Pani Emilii widać na każdym kroku. W oparciu o wysoką jakość świadczonych usług - zleceniodawcom poszukującym rzetelnej firmy księgowej pragnę polecić Biuro Oskar.Alberto Iglesias, prezes ESPLES sp. z o.o.
Miałem okazję współpracować z Panią Emilą, dzięki jej skrupulatności i zaangażowaniu zawsze czułem, że sprawy rachunkowe są pod kontrolą i panuje w nich porządek. Dokładnie tego oczekuję od biura rachunkowego!Andrzej Wytyczak-Partyka, CODEWAVE