Bilans roczny i śródroczny

Dobrze prowadzona rachunkowość to niezbędna część każdej udanej działalności gospodarczej. Każde przedsiębiorstwo musi wiedzieć na co przede wszystkim wydaje pieniądze, jakie są główne źródła ich dochodu oraz które miesiące w roku są dla nich najbardziej dochodowe. Takie informacje powinny być przejrzyste i łatwo dostępne. Pomaga w tym sporządzanie raportów okresowych, którymi można się dzielić z agendami rządowymi, inwestorami, oraz analizować samodzielnie. Niestety samodzielne przygotowywanie takich dokumentów może być bardzo trudne, a na pewno czasochłonne. Rozwiązanie? Współpraca z biurem rachunkowym Oskar!

Nasz zespół składa się z doświadczonych księgowych, którzy niejedno już widzieli i z niejednej sytuacji pomogli wyjść. Uważamy, że skrupulatność i ciężka praca to klucz w budowaniu sukcesu. Chcemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces, tworząc raporty okresowe, które między innymi porządkują pracę i pomagają rozeznać się w kondycji przedsiębiorstwa.

Niewielkie firmy oraz samodzielnie zatrudnieni przedsiębiorcy często napotykają problemy przy prowadzeniu ksiąg. W takich wyspecjalizowanych grupach rzadko znajduje się ktoś wykwalifikowany do robienia nawet podstawowych operacji. Niewielkie biznesy z pewnością skorzystają na współpracy z nami dzięki naszemu doświadczeniu. Pomożemy założyć firmę i możemy prowadzić księgowość od początku jej istnienia oraz wspierać ją w dalszych etapach rozwoju. Tworzone przez nas raporty okresowe pomogą zorientować się w tym, jakie działania są najbardziej opłacalne i gdzie można by nieco zaoszczędzić. Takich klientów na pewno ucieszą też nasze niewielkie ceny.

Większe biznesy również docenią nasze doświadczenie. Bilans roczny i śródroczny, który jesteśmy w stanie dostarczyć, będzie wykonany zgodnie ze sztuką, czytelnie i poprawnie. Pomogą zorientować się w aktualnej kondycji firmy, rozliczyć się z urzędem oraz zbudować profesjonalny wizerunek firmy w oczach potencjalnych inwestorów. Duża firma to czasami duże kłopoty. Nasze raporty okresowe pomogą zorientować się zawczasu w sytuacji i podjąć odpowiednie działania.

Nasze biuro mieści się w dobrze dostępnej części miasta Wrocław, na ulicy Powstańców Śląskich. Z tego powodu nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do mieszkańców tego miasta, ale nie stanowi dla nas problemu obsługa klientów na terenie całego kraju. Nie jest wymagany kontakt osobisty – możemy stworzyć bilans roczny i śródroczny oraz poprowadzić księgowość na podstawie informacji przesłanych listownie lub elektronicznie.