Prowadzenie własnej firmy to nie tylko zdobywanie nowych klientów czy budowanie pozycji marki na rynku, ale też kwestie, które zazwyczaj odstraszają początkujących przedsiębiorców, jak rozliczanie płacowe pracowników, rozliczenie podatkowe, rozliczenia księgowe czy rozliczanie z ZUS. Podatki, księgi i płace potrafią spędzać sen z powiek przedsiębiorcom martwiącym się o ich poprawność i ewentualne konsekwencje, jakie może wobec ich działalności wyciągnąć ZUS, urząd skarbowy lub inne instytucje nadzoru gospodarczego.

To właśnie w odpowiedzi na problemy małych i większych przedsiębiorców, którzy nie chcą w swoich firmach tworzyć oddzielnego działu księgowo-kadrowego powstało biuro rachunkowe Oskar zajmujące się takimi kwestiami, jak podatki, księgi rachunkowe i księgi ewidencji, a także płace. Dzięki naszemu doświadczeniu i kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej, instytucje takie jak ZUS czy urząd skarbowy nie będą już więcej niepokoić decydujących się na skorzystanie z naszych usług przedsiębiorców. Działając od 2013 roku na tak wymagającym rynku, jakim jest Wrocław i Dolny Śląsk, gdzie realizujemy większość powierzanych nam zadań, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające na rozwiązanie nawet najtrudniejszych sytuacji związanych z działalnością gospodarczą. Na zlecenie naszych klientów prowadzimy nie tylko pełną księgowość, ale też księgi przychodów i rozchodów firmy pozwalające zapanować nad płynnością jej budżetu czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, niezbędny do poprawnych rozliczeń z urzędem skarbowym.

Działając na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, jakim w ostatnich latach stał się Wrocław i Dolny Śląski, odważnie inwestujące w nowoczesne start-upy przedsiębiorstwa stawiające na rozwój technologii przyszłości, biuro rachunkowe Oskar stało się jednym z renomowanych i polecanych przez naszych zadowolonych klientów miejsc ułatwiających odnalezienie się w gąszczu przepisów podatkowych, rozliczeń i obowiązkowych dokumentów składanych do ZUS-u czy urzędu skarbowego. Nasze usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, gwarantując bezpieczeństwo finansowe firmom, które zdecydowały się podjąć z nami współpracę. Dzięki bezpiecznemu i nowoczesnemu sposobowi przekazywania dokumentów księgowych i rozliczeniowych jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi klientom działającym nie tylko na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, ale w całej Polsce. Wystarczy przekazać nam za pośrednictwem kuriera odpowiednie dokumenty, a problemy księgowo-kadrowo-płacowe zostaną zdjęte z szeregu obowiązków naszych klientów.