Prowadzenie ksiąg rachunkowych coraz częściej w wypadku mniejszych przedsiębiorstw powierzane jest firmom outsourcingowym, które pozwalają na obniżenie kosztów obsługi księgowej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biznesu. Dzięki temu wszystkie niezbędne czynności, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych czy obsługa kadrowo-płacowa firmy prowadzona jest poza siedzibą, pozwalając na funkcjonowanie bez konieczności zakupu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania, a także zatrudnienia na etacie osoby odpowiedzialnej za obsługę księgową bezpośrednio w siedzibie firmy.

Nasza firma od 2013 roku świadczy usługi takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych w mieście Wrocław. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów obsługi księgowości, oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę, biorąc odpowiedzialność za zastosowanie aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych i podatkowych. Księgi rachunkowe nie mają przed nami tajemnic, a nasza regularna praca pozwala każdemu, nawet świeżo upieczonemu przedsiębiorcy, zapanować nad finansami firmy. Prowadzimy ich księgi rachunkowe na podstawie dowodów księgowych ujmując zapisy zdarzeń w firmie w porządku chronologicznym i systematycznym, sporządzamy sprawozdania finansowe, gromadzimy i przechowujemy wszelkie dowody księgowe oraz inne dokumenty przewidziane ustawami, okresowo ustalamy lub wykonujemy inwentaryzację stan rzeczywisty aktywów i pasywów oraz wykonujemy szereg innych czynności pozwalających na prawidłowe rozliczanie finansów każdej firmy.

Nasza usługi oferujemy przede wszystkim firmom prowadzonym w mieście Wrocław, tutaj bowiem mieści się siedziba naszej firmy. Jesteśmy jednak w stanie zapanować nad rachunkowością firm znajdujących się także w innych miastach Polski. Odpowiednie dokumenty pozwalające na prowadzenie ksiąg rachunkowych można wysłać nam pocztą, kurierem, a w razie konieczności, jesteśmy w stanie odebrać je sami. Wysokiej klasy specjaliści, profesjonalna i przyjazna obsługa oraz doświadczenie – to główne atuty naszej firmy.