Sporządzanie list płac

Nasza firma Biuro Oskar oferuje profesjonalne usługi płacowe, księgowe oraz kadrowe. Posiadamy certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nasza oferta jest kierowana do firm działających w mieście Wrocław, ale i też na terenie całej Polski, gdyż mogą Państwo wysłać do nas dokumenty mailowo bądź pocztą. Działamy na rynku od 2013 roku, bezustannie podwyższamy nasze kompetencje, aktualizujemy na bieżąco naszą wiedzę w zakresie prawa podatkowego, dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta, staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym i zmieniającym się potrzebom rynku.

Sporządzanie list płac jest tylko jedną z wielu usług, które oferujemy przedsiębiorcom. Prowadzimy pełną księgowość: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie raportów okresowych, opracowywanie polityki rachunkowości, sporządzanie bilansów, sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami, sporządzanie listy płac, sporządzanie rocznych deklaracji dla pracowników, ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ewidencja zdarzeń gospodarczych, a także pomoc przy wdrożeniu oraz modyfikacji planu kont. Jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem zaistniały w twojej firmie, powierz nam swoją księgowość i zajmij się rozwijaniem swojego przedsiębiorstwa. Potrzebne dokumenty do rozliczeń można nam wygodnie przesłać pocztą, kurierem, możemy je także odebrać od klienta osobiście i zająć się nimi szybko i profesjonalnie.

Wykonujemy wszystkie niezbędne do prawidłowego prowadzenia firmy prace w zakresie księgowości: pomożemy w zakładaniu spółki i działalności, w razie potrzeby przyjedziemy do klienta po dokumenty, podejmujemy się prowadzenia księgowości firm bez względu na skalę jej działalności, sporządzanie list płac jest jedną z wielu dostępnych opcji , oferujemy również  usługi płacowe, kadrowe, a także pomożemy uporać się z zaległościami podatkowymi. Ceny naszych usług są niezwykle atrakcyjne i preferencyjne. Zapraszamy do współpracy!